УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Відділ обліку і звітності
  Гість | Вхід | Реєстрація |

 

Левицька Галина Миколаївна - головний бухгалтер Галицького НПП

 У 1989 році закінчила Тернопільський інститут народного господарства по спеціальності "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльностіі". Свою трудову діяльність розпочала у 1989 році на посаді бухгалтера Івано-Франківського медучилища, де  пропрацювала до 1996 року. З червня 1996 року по грудень 2011-го працювала на посаді головного бухгалтера у Галицькому відділі земельних ресурсів. 

З січня 2012 року працює бухгалтером в Галицькому НПП.

 

 

 Хомин Тетяна Ігорівна – провідний бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП


Освіта середня спеціальна. 1995 року закінчила Івано–франківський автотранспортний технікум за спеціальністю „бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності.” У тому ж році розпочала свій трудовий шлях у Галицькому міжгосподарському лісгоспі на посаді бухгалтера. З 1996 по 2004 рік працювала бухгалтером Крилоського лісництва. З моменту утворення Галицького НПП працює на посаді провідного бухгалтера відділу обліку і звітності Галицького НПП.

 

 

 

 

 

 Пашинська Оксана Андріївна – бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП 


2006 року закінчила Івано–Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж і здобула професію фінансиста. З жовтня 2006 року працює у Галицькому НПП на посаді бухгалтера відділу обліку і звітності.

 

 

 

       Фіголь Оксана Василівна - бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП 

 

                Закінчила 2009 році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника по спеціальності "Фінанси". З 13.03.2010 року працювала на посаді бухгалтера Крилоського лісництва. З 01.04.2019 року працює бухгалтером I категорії відділу обліку і звітності. 

 

          Бронецька Оксана Анатоліївна - бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП 

 

Закінчила 1987 році Лівівський лісотехнічний інститут інженерно-економічного факультету,  спеціальність "Економіка і організація лісової промисловості і лісового господарства" З 2005 року працювала бухгалтером Бурштинського лісництва. З 01.04.2019 року на посаді бухгалтер I категорії  відділу обліку і звітності. 

 

 

 

    

 

 

Капусняк Лілія Іванівна - бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП

 

 Закінчила у 2015 р. Івано-Франківський національний технічний  університет нафти і газу та здобула освіту спеціаліста з обліку та аудиту. З 2011 році працювала на посаді бухгалтера Галицького лісництва.

         З 2019 року працює бухгалтером I категорії відділу обліку і звітності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Нагірна Марія Євгенівна - бухгалтер відділу обліку і звітності Галицького НПП 

 

           Закінчила 2003 року Тернопільська академія народного господарства здобула освіту економіка промислового підприємства. З 2009  року - працювала на посаді бухгалтера Блюдниківського лісництва. З 2022 бухгалтер I категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 

 

 

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк