УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Центр реабілітації тварин Центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин
  Гість | Вхід | Реєстрація |

Центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин

   В Галицькому національному природному парку згідно протоколу рішення ІІІ Науково-технічної ради від 3.12.2007 р., створено Центр реабілітації диких тварин. У центрі доглядають і лікують диких звірів та птахів, які зазнали каліцтва або залишилися сиротами і не зможуть вижити у дикій природі.

   З 2014 року центр функціонує як окремий підрозділ, сектор реабілітації та ре інтродукції диких тварин Галицького НПП.

   Ведеться журнал спостережень за поведінкою тварин у неволі, проводиться їхнє щеплення і лікування. Створюються належні умови їх перебування, максимально наближені до їхнього існування у дикій природі. Після лікування та реабілітації на волю випускаються лише ті тварини, які знову зможуть жити у звичному для себе природному середовищі.

   З часу функціонування сектору реабілітації диких тварин вилікувано, реабілітовано і випущено в дику природу 707 особин 55 видів, 10 з яких занесені до Червоної книги України. Процеси випуску задокументовані відповідними протоколами, фото- та відеоматеріалами. Значну частину тварин утримують пожиттєво через каліцтво, або високий ризик смертності після випуску у дику природу.

 

 

 

Лісовий кіт у Центрі реабілітації та ре-інтродукції диких тварин

 

Чорний лелека

 

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк