УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Про нас Співробітники Відділ лісового господарства
  Гість | Вхід | Реєстрація |

 

 

 

  Козенко Зеновій Васильович  - начальник відділу лісового господарства, охорони та відтворення екосистем Галицького НПП

2003 року отримав диплом Львівського лісотехнічного інституту за спеціальністю"інженер лісового господарства".З 1999 року працював на посадах майстра лісу та помічника лісничого Галицького лісництва. З 2022 року начальник відділу лісового господарства, охорони та відтворення екосистем.

 

 

 

 

 

 

                                                  
Витвицький Петро Григорович – провідний інженер з охорони і захисту лісу

У лісовому господарстві працює з 1996 року. За період з 1996 по 2008 рр. працював лісником та майстром лісу Крилоського лісництва, помічником лісничого Галицького лісництва, інженером по охороні і захисту лісу Галицького держлісгоспу. У 2001 році закінчив Львівський лісотехнічний університет за спеціальністю „лісове господарство”. На посаді начальника відділу лісового господарства, охорони та відтворення екосистем Галицького національного природного парку працює з 2008 року. Нагороджений нагрудним знаком „За бездоганну службу в державній лісовій охороні”. З 2022 року працює провідним інженером з охорони і захисту лісу.


 

 

 

Мандзюк Ганна Ярославівна – провідний інженер лісокультур

1987 року закінчила Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю „лісове господарство”. У галузі лісового господарства працює з 1987 року. За період з 1987 по 2004 рр. працювала майстром по господарській діяльності, майстром лісу, бухгалтером лісорозсадника, інженером. У Галицькому НПП працює з 2005 року і займає посаду провідного інженера лісокультур.

 

 

 

 

 

Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк