УКРАЇНА
 
 
 
 
Меню

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Акція "Створюємо ліси разом"

З 21 березня по 17 квітня лісівники України проводять загальноукраїнську акцію «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

В рамках заходу колектив Галицького НПП та керівництво Бурштинської громади спільною працею взялись за озеленення рекреаційного місця «ЗЕЛЕНА КРИНИЧЕНЬКА» у Бурштинському лісництві (квартал 51, ділянка 2). Територію прикрашатимуть 300 дубів звичайних та кени-явори, висаджені на площі 1 гектар.

Щиро надіємося, що з доброї руки учасників акції молоді дерева скоро стануть могутнім і красивим лісом. Пам’ятаймо «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту»!

 

 

 

 

 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк