вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Експедиція

До Галицького парку завітала гостя з Хмельницька, прогресивний науковець, ботанік-фітоценолог, кандидат біологічних наук #Iuliia Vasheniak. Ні палюче сонце, ні віддаль не зупинили нас від обстеження рослинності кам'янистих відслонень на лучних степах парку. Юлія вражена різноманіттям та видовим складом угруповань гіпсів, які, до речі, вкрай рідкісні і є візитною карткою Галицького НПП та Опілля. В ході експедиції виявлено низку нових локалітетів ефемерного виду ломикаменя трипальчастого, обстежено фенологічні ритми і стан популяцій багатьох рідкісних рослин, зокрема костриці блідої, очитка застарілого, молодила руського, видів роду ковили, сну, горицвіту весняного, дзвоників круглолистих тощо. Дякуємо нашій гості за плідну роботу і захоплюючі експедиції!
Дякуємо директору Олегові Гайдуку, заступнику директора з наукової роботи Володимиру Бучку, лісничому Бурштинського лісництва Зіновію Іваніву за надану технічну підтримку і Василю Маланюку за дружню компанію та допомогу у пошуку ломикаменя .

Ірина Дмитраш-Вацеба, к.б.н., науковий співробітник Галицького НПП.
Світлини: начальник наукового відділу Галицького НПП Василь Маланюк.

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк