вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Лікування вовчиці

У Центрі реабілітації 7 травня важко захворіла наша улюблениця - вовчиця Петра. Для обстеження та встановлення діагнозу тварину доставлено у "ОлВет" в м. Івано-Франківську. Проведено клінічні, лабораторні та ультразвукові дослідження та встановлено набряк легень, вільну рідину у грудній порожнині, хронічний холангіт. Розроблено план лікування.

Завдяки оперативності працівників Галицького НПП та кваліфікованій допомозі клініки «ОлВет» стан тварини вдалося стабілізувати. Вовчиця вже вдома, знаходиться під посиленим наглядом та проходить курс лікування за рекомендаціями клініки. На даний час стан тварини значно покращився.

Щиро вдячні Олегу Лисаку та лікарю Соломії Яремчук за швидке реагування та надання професійної допомоги у критичній ситуації.

 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк