вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Прибирання на березі Бурштинського водосховища біля с. Коростовичі

Неприємно спостерігати за птахами, коли в тебе під ногами купа сміття. Працівниками Галицького НПП зібрано більше 10 мішків пластикових та скляних відходів на березі Бурштинського водосховища біля с. Коростовичі. І це лише незначна часточка наведення порядку. Сумно, коли водно-болотне угіддя Міжнародного значення потопає у смітті та непотребі.

Тут же завершується спорудження оглядової вежі для спостереження за птахами, що є складовою проєкту "Еко-туризм - шлях до збереження природного біорізноманіття в місцевих карпатських громадах".

Кульмінацією події стало саме споглядання за пташиним світом, як і має бути у такому унікальному місці. А побачили ми чимало, з рідкісних - двох самців галагаза, самця креха великого, зграю білолобих гусей та інших більш звичних крилатих та "дзьобатих".

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк