вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Небайдужі люди принесли кажана до Галицького НПП

До Галицького НПП небайдужі люди принесли кажана, якого знайшли на пішохідній дорозі однієї з вулиць Івано-Франківська. Оглянувши тварину, визначено її вид і стать - це самець Вечірниці дозірної або рудої (Nyctalus noctula (Schreber, 1774)), а також у нього виявлено перелом 3-го і 4-го пальців лівого крила. Проконсультувавшись з працівниками Центру реабілітації рукокрилих (Фельдман Екопарку), вирішили помістити кажана на зимівлю і регулярно спостерігати за його станом.
Вечірниця руда – досить поширений вид, як на території парку, так і в Україні загалом, за винятком степових районів - там трапляється рідше. Ці перелітні лісові жителі надають перевагу листяним лісам, трапляється також у великих садах і парках. Зі сховищ полюбляє горища будинків, застінки дерев’яних будинків, дупла дерев, ніколи не зимує у печерах. Дальній мігрант, найбільша відома відстань перельоту 1600км. Вид занесено до Червоної книги України, Червоного списку МСОП, EUROBATS та ІІ додатку до Бернської конвенції.
Дякуємо працівникам https://www.facebook.com/KharkivBatGroup/ та Альоні Прилутській facebook.com/prylutskaa за консультацію у даному питанні.


Науковий співробітник – Рарик Мар'яна
Фото - Рарик Мар'яна

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк