вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

"Як стати бьодвотчиром" навчали молоде покоління ...

"Як стати бьодвотчиром" навчали молоде покоління Задністрянської ЗОШ працівники Галицького НПП. Пригодницьке заняття на Бурштинському водосховищі, що провів заступник директора з наукової роботи Володимир Бучко, залишило в пам'яті учасників позитивні емоції, нові краєзнавчі та орнітологічні знання, навчилися користування визначником птахів і оптичною технікою та спробували пристосувати приватні гаджети до нового хоббі.
Учасники заходу мали змогу ознайомитися з проектом «Еко-туризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах», що реалізовується у Галицькому національному природному парку громадською організацією "Еко-Галич" у партнерстві із ЗУОТта АМЕР Прикарпаття, за фінансової підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” https://www.facebook.com/pg/ekarpaty.ua/posts/ за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПАТ “Концерн Галнафтогаз”.
Ми побували на орнітологічній вежі (правда ще не завершеній). Було цікаво! З натерпінням чекаємо на відкриття нового туристичного маршруту!
У проведені заходу допомагали працівники відділу рекреації та екоосвіти Tetiana Valentynivna та Оксана Ісарик. 

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк