вул. Галицька, 1, с.Крилос., Галицький р-н., Івано-Франківська обл., а/с 29, 77162 Тел.: (03431) 22-113 E-mail: galychnpp@ukr.net
Меню

Інформація щодо рекреаційно-туристичних послуг за номером:
(096) 366-12-16

 

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ Галицький національний природний парк у суботу та неділю буде зачинений для відвідувачів. Чекаємо Вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

 
 
Новини
  Гість | Вхід | Реєстрація |
Назад Назад

Карстовий рельєф території Блюдниківського лісництва...

Карстовий рельєф території Блюдниківського лісництва у поєднанні з типовими та рідкісними видами рослин і тварин, формує рідкісний та неповторний ландшафт. В окремих ділянках масиву спостерігається мутація бучин, а саме, формування підросту і підліску відбувається за участю клена-явора та клена гостролистого без участі бука лісового. Це може спричинити зміну порід на території унікального букового масиву. Вважаємо, що даний природний процес є небажаним, оскільки переформовує лісову екосистему і понижує природоохоронну цінність об’єкту. Закладаємо постійну пробну площу і спостерігаємо за динамікою росту природного поновлення з метою впроваджння в майбутньому заходів щодо збереження унікальної екосистеми.

 
Всі матеріали та публікації належать "Галицький національний природний парк"
Створення та підтримка сайту: Телекомпанія РАІ
Галицький
Національний
природний парк